W Naszej ofercie znajdą Państwo szereg aparatów słuchowych, do każdego ubytku słuchu oraz na każdą kieszeń. Po wykonaniu badania słuchu oraz dokładnego wywiadu z pacjentem Nasi protetycy słuchu dobiorą aparat słuchowy odpowiedni do danych preferencji osoby niedosłyszącej.  Podczas doboru pacjent jest najważniejszy i to do niego należy ostateczna decyzja. 

Aparaty słuchowe są różne, pod względem wyglądu, funkcji oraz ceny. 

     W swojej ofercie posiadamy wiele wiodących firm aparatów słuchowych, prawie większość które występują na rynku zagranicznym i w Polsce.  Są to firmy z długoletnim stażem w branży, sprawdzone i niezawodne. Po zakupie w okresie gwarancji jak i po zapewniamy darmowe przeglądy, zmiany w ustawieniach oraz pomoc w dbaniu o higienę i czystość sprzętu medycznego. 

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UZYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem słuchu. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi. 

Podane wyżej rodzaje aparatów dzielą się również na klasy, od podstawowej, ekonomicznej,  po zaawansowaną i wyżej. Tu wszystko zależy od potrzeb pacjenta i jego wymagań co do dźwięków oraz sytuacji w których aparaty słuchowe mają mu pomóc. 

Po więcej informacji zapraszamy do Naszych gabinetów, gdzie wspólnie omówimy działanie i funkcje danych aparatów. 

W Naszej ofercie posiadamy również środki czystości do pielęgnacji aparatów słuchowych, akcesoria oraz baterie.